Wyniki wyszukiwania

Wnętrza

Projekty wnętrz

W swojej działalności zajmujemy się również opracowywaniem projektów wnętrz zarówno mieszkań jak i biur oraz lokali usługowych. W zależności od potrzeby nasze projekty wnętrz zawierają wszystkie niezbędne opracowania instalacyjne m.in. instalacje elektryczne, np. oświetlenia, gniazd, włączników. Projektujemy przede wszystkim w oparciu o wytyczne klienta, doświadczenie w zakresie technik budownictwa oraz znajomość prawa budowlanego.

Istnieje możliwość zaprojektowania części budynku lub pojedynczego pomieszczenia.

Wizualizacje fotorealistyczne

Każdy wykonywany przez nas projekt wnętrz przygotowujemy w oparciu o wizualizacje fotorealistyczne 3D aby zobrazować nową przestrzeń. Bardzo często wizualizacja jest tak realistyczna, że trudno jest ją odróżnić od zdjęcia wykonywanego w naturze. Jednakże wizualizacja stanowi jedynie pogląd jak wnętrze może wyglądać po wybudowaniu – finalny efekt może nieznacznie się różnić od prezentowanych na etapie projektu wizualizacji.

Koordynacja budowy

W naszej ofercie przewidujemy również zarządzanie projektem przedsięwzięcia budowlanego jakim może być np. remont mieszkania. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego wykonawcy oraz zadbamy o odpowiednią realizację projektu podczas sprawowania nadzoru autorskiego. Na życzenie klienta przygotujemy kosztorys inwestorski, na podstawie którego będziecie Państwo mogli zapytać o oferty cenowe różnych wykonawców – dokonując najlepszego wyboru. Dzięki naszemu kosztorysowi każdy zaplanowany wydatek będzie kontrolowany a ryzyka związane z nieprzewidzianymi wydatkami zminimalizowane. Nasza obecnością na budowie sprawujemy kontrolę inwestycji inwestycji dbając o jakość wykonania prac budowlanych, odpowiadamy na pytania wykonawców oraz kontrolujemy zaawansowanie budowy w oparciu o indywidualnie przygotowany harmonogram prac.